ZAHVALA  UDRUGE  MIJAU  KARLOVAC

Od SRCA se zahvaljujemo učenicima OŠ "Dragojla Jarnević" i njihovoj vjeroučiteljici gospođi Kseniji Turk što za Dan zaštite životinja organizirali prekrasnu i plemenitu akciju sakupljanja hrane i novca za napuštene, ničije i ulične životinje te su našoj Udruzi i našim štićenicima donirali sakupljenu hranu i antiparazitike za mace na skrbi kupljene sakupljenim novcem.te su našoj Udruzi i našim štićenicima donirali sakupljenu hranu i antiparazitike za mace na skrbi kupljene sakupljenim novcem.
Ovo je prekrasan primjer odgoja naših najmlađih da prepoznaju bića u nevolji - kako ljude tako i životinje.
Ovakav odgoj i edukacija u školama i obiteljima stvaraju dobre, tople buduće odrasle ljude sa vrlo visokim stupnjem empatije koji neće proći pored čovjeka iživotinje u nevolji okrenuvši glavu na drugu stranu i koji će te vrijednosti prenjeti i na svoju djecu..
Hvala od i BRAVO!!!

Ovo je prekrasan primjer odgoja naših najmlađih da prepoznaju bića u nevolji-kako ljude tako i životinje.

Ovakav odgoj i edukacija u školama i obiteljima stvaraju dobre, tople buduće odrasle ljude sa vrlo visokim stupnjem empatije koji neće proći pored čovjeka i životinje u nevolji okrenuvši glavu na drugu  stranu i koji će te vrijednosti prenijeti i na svoju djecu.

Hvala od  SRCA i BRAVO!!!